Bela Krajna :Garmin Šenčur

05.11.2012

V nedeljo je bil v Beli Krajini na sporedu 14. krog 2. SNL, kjer sta si nasproti stala NK Bela Krajina in Garmin Šenčur. Domači so z borbeno igro in nekaterimi sumljivimi odločitvami sodnika na obeh straneh prišlo do 3 točk. Gostje pa so nadaljevali slab niz in tretjič ostali brez točk. Domači bi lahko povedli že v 30 min. po sumljivo dosojeni enajstmetrovki, vendar pa Bordon ni bil natančen. Domači povedli že 3 minute kasneje ko je z lepim strelom z roba 16-metrskega prostora zadel Mujakovič. Že v prvem polčasu pa smo videli prvi rdeči karton, dobil ga je Pejič. Drugi polčas pa se je začel pa notah gostov, ki so izenačili že v 48. min, po lepem strelu z leve stani v dolgi kot je zadel Kotnik. Vendar pa se veselje gostov še ni poleglo, ko so domačini povedli,zadel je Špelič po lepem strelu s 25 metrov je lepo matiral gostujočega vratarja, ki je bil brez moči. V 61. min pa ena od številnih spornih odločitev sodnika, ki je izključil napadalca Bunderlo. Šenčurjani so pritiskali in iskali izenačenje, vendar pa žoga ni hotela v mrežo. V 76. min pa še ena napaka sodnikov, ki so brez potrebe izključili domačega igralca Mujakoviča. Do konca se rezultat ni spremenil, tako da je ostalo 2:1 za domače. Naslednji teden Garmin Šenčur spet odhaja na gostovanje v Novo Mesto, kjer jih bo pričakala Krka. Tekma bo v soboto 10 .11. 2012 ob 14.00