Člani premočni za Trbovljčane 2:0 (2:0)

01.08.2013

V pripravljalni tekmi, ki je bila na sporedu na zadnji julijski dan, sta se pomerili članski ekipi Šenčurja in Rudarja iz Trbovelj. Rudar sicer nastopa v 3 SNL. V prvem polčasu so imeli domači žogo več ali manj v svoji posesti. Veliko in hitro so kombinirali ter si pripravili kar nekaj lepih situacij za dosego zadetka. Dve med njimi so tudi uspešno zaključili. Prvi zadetek je z glavo po lepi kombinaciji dosegel Kern, strelec drugega zadetka pa je bil novinec  Jure Zukanovič. Gostje v prvem delu razen priložnosti po napaki domače obrambe niso imeli. Za igro v prvem delu si varovanci trenerja Pavlina zaslužijo vse pohvale. Na začetku drugega dela sta v garderobi ostala Dolžan in Aljančič. V drugem delu je domači trener postopoma v igro pošiljal še vse preostale igralce, ki so bili na rezervni "klopi". Ritem tekme je nekoliko padel, vendar je tudi mlajši del ekipe v drugem delu imel tekmo pod nadzorom. Lahko bi dosegli še kakšen zadetek vendar so bili pri strelih nezbrani ali nenatančni. Tako je na koncu ostalo pri rezultatu iz prvega dela 2:0. Naslednja tekma bo v soboto popoldne v Stražišču proti novincu v tretji ligi Savi.