Tudi uradno novi obrazi v Šenčurju

09.08.2013

Po številnih odhodih igralcev se članska ekipa počasi dopolnjuje. Ekipa bo močno pomlajena a še vedno kakovostna. V garderobi je zavel nov veter brez nekaterih nejevolnežev. Klub so zapustili Ajdinović, Avdić, Babić, Brezarič, Bunderla, Đurić, Jurišić, Križaj, Marić, Marijan, Obiakor, Selimović, Stanko, Sviben, Šmid. Nove okrepitve so v veliki večini mladi fantje, ki so željni dokazovanja. To so Beganović Elvis, Bitenc Nejc Martin, Đurić Bojan, Jerković David, Kokalj Samo, Markič Luka, Tabot Juvette Enow, Zukanovič Jure in trije mladinci lanske sezone Atanasovski Robert, Markišić Elvis, Selan David. Nekateri bodo poleg Šenčurja registrirani še za kak drug klub. S temi igralci pa ekipa še ni popolna. Pričakuje se prihod še nekaj igralcev. O imenih pa kdaj drugič. Zaželimo jim dobre igre in čim manj poškodb. Prvi izziv prihaja že jutri, ko se bo Šenčur ob 18.00 v Krškem pomeril z domačo ekipo. Če bodo fantje prikazali igro kot proti Veroni se lahko zgodi marsikaj. Srečno in uspešno v novo sezono!!!