Z Radomljami tudi doma brez točke

11.04.2014

Člani so se v dvajsetem krogu 2.SNL doma pomerili z Radomljami. Po nedavnem porazu v Radomljah so se tokrat nadejali povračilnemu ukrepu. Domači so imeli sicer več zglednih situacij za dosego zadetka kot gostje, vendar v nogometu štejejo zadetki. Prvi je za domače od daleč poiskusil Kotnik. Njegov strel od daleč je vratar odbil v kot. Tudi strel Levstka s prostega strela je bil nevaren, vendar odbite žoge po obrambi vratarja domači niso pospravili v mrežo. Zadetek bi lahko dosegel tudi Beganović, ki pa se pred vrati ni znašel. Kdor ne da dobi. To pravilo se je potrdilo tudi tokrat. Prodor gostujočega napadalca po desni strani, podaja pred vrata kjer je bil igralec Radomelj neoviran in prvi strel v okvir domačih vrat je končal v mreži. Polčas 0:1.

Na začetku drugega dela so domači pritisnili proti vratom Radomelj. Imeli so nekaj zglednih priložnosti za zadetek, vendar so bili v zaključkih akcij nekonkretni. Gostje so prvič zapretili v 38. minuti drugega dela vendar je njihov strel končal mimo vrat. Ko so Šenčurjani vse stavili v napad in ob tem zanemarili obrambo so igralci Radomelj to s pridom iskoristili ter v 92. in 93. minuti po hitrih protinapadih dosegli še dva zadetka. Na koncu žal 0:3.