Zadnji krog 2. SML in SKL

07.06.2009

Danes je na sporedu zadnji krog 2. SML in SKL, v goste nam prihaja MNK Ljubljana. To bo tudi zadnja tekma za večino naših mladincev, ki bodo jeseni že nastopali za člane. Ravno večina teh mladincev, nam je lani priborila tako željeno drugo ligo. Poleg zdajšnje zasedbe pa ne smemo pozabiti tudi na naslednje igralce:  Semir  Musič, Dare Regojevič, Dejan Cvijanovič, Dejan Krnjak, Rok Drobič, ki trenutno nastopajo za člane ekipe NK Hrastje Šenčur, v Triglavu pa igrata Nace Eržen in Matic Sever.  Kje bo igrala generacija letošnjih mladincev, je seveda veliko odvisno prav od njih, vsem pa želimo, da z nogometom nadaljujejo še naprej!

Ob 16.00 bodo nastopili najprej kadeti, tokrat močno oslabljeni zaradi kartonov, pa vendar odločeni nadaljevati pozitivno serijo brez poraza. Prav kadetska ekipa je pokazal velik napredek, fantje so se spomladi odlično ujeli z novim trenerjem Gogičem in njegovim pomočnikom Arnežem. Verjamemo, da še niso rekli zadnje besede, med njimi je kar nekaj igralcev, ki bi čez čas lahko igralo za našo člansko ekipo, je pa podobno kot pri mladincih, vse odvisno od njih samih.

Torej, vabljeni na zadnji krog na tekmi, ki se pričneta ob 16.00 in 18.00