Člani premagali Ihan 9:2 (5:1)

03.08.2014

Člani so v svoji šesti pripravljalni tekmi dosegli drugo zmago. Tokrat so se pomerili z Ihanom. Ekipa Ihana je bila preskromen nasprotnik, da bi se dalo bolje preveriti trenutno formo. Več se bo videlo v sredo v Villachu proti ekipi FC Lekhwija iz Katarja. Na tekmi proti Ihanu so domači povedli z zadetkom Beganovića, naslednje tri zadetke pa je prispeval včeraj strelsko razpoloženi Kokalj. Po vodstvu 4:0 so po akciji iz prostega strela in gneči v kazenskem prostoru zadeli tudi Ihanci. Rezultat prvega dela je z glavo postavil Markič. V začetku drugega dela je domači trener ponudil možnost še rezervnim igralcem. Svoj strelski dan je nadaljeval Kokalj, ki je dosegel svoj četrti gol za 6:1. Svoja prva zadetka v članski konkurenci je prispeval Okorn Matic. Prispeval je sedmi in deveti zadetek, vmes pa je petič zadel Kokalj. Za konec pa so svoj drugi zadetek dosegli gostje iz Ihana. Naslednja tekma bo v torek ob 18.00 uri v Šenčurju proti mladinski ekipi Šenčurja, naslednji dan v sredo pa že omenjena v Villachu.

Za Šenčur so pričeli: Žlebnik, Splichal, Aljančič, Lovrić, Zukanovič, Guberac, Markič, Kokalj, Beganović, Pavlin in Smajić Ervin. V drugem delu so zaigrali še: Okorn, Vrtačnik, Gašperlin, Eržen, Tošić in Smajić Elvis. Drugi vratar Marko Deronja pa zaradi lažje poškodbe ni vstopil v igro.